Układanie kostki brukowej

aukładanie kostki brukowej łódź łódzkie (31)układanie kostki brukowej łódź łódzkie (30)układanie kostki brukowej łódź łódzkie (29)

Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA to kostka brukowa o gruboziarnistej fakturze i pofalowanej powierzchni. Posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu chętnie stosowana jest na tarasach i podjazdach. Trapezowy kształt każdego z czterech elementów doskonale sprawdza się na krętych ścieżkach w przydomowych ogrodach, jak i w miejskich parkach. Niezwykle zjawiskowo prezentuje się w kompilacji z DREWBET® GRANIT płukany i Śrutowany.
Model ten świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą stanowiąc bardzo elegancki, a zarazem praktyczny i trwały element otoczenia. Kostka DREWBET® SYCYLIJSKA to oryginalne rozwiązanie dedykowane Klientom, ceniącym przede wszystkim prostotę kształtu oraz stonowaną kolorystykę.
Różnorodność kształtów – to DREWBET® SYCYLIJSKA z serii MELANŻE. Doskonały melanż ciepłych brązów i rudości, w połączeniu z ryflowanà, antypoślizgową powierzchnią. Gwarancja udanej, idealnie harmonizującej z architekturą, ciepłej w odbiorze powierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>